OÜ Puidu Taavet

Puidu Taavet on aastal 1995 asutatud Eesti kapitalil põhinev metsatööstusel töötav ettevõte, kes algusest saadik tegelenud hauatarvikute tootmisega.

Meie esimene ja tähtsaim pikaajaline koostööpartner oli Sakari Paalanen Jüväskülast. Sealt alates oleme seadnud endale eesmärgiks lahti saada alltöövõtust, et saaks garanteerida oma toodangu kvaliteeti, jälgides ise kogu tootmisprotsessi.

Tegevusaja vältel oleme saavutanud usaldusväärse koostööpartneri maine nii Eesti kui Soome ettevõtete seas. Soome oleme oma tooteid tarninud ettevõtluse algusaegadest peale läbi erinevate edasimüüjate. Tänapäeval tarnime tooteid Soome iga kuu. Iseseisvalt sisenesime Soome turule 1998 aasta kevadest ja praegune müügivõrk katab Helsingi, Lahti, Tampere ja Turu linnad.

Soome Funeral Association kutsel, oleme oma matuse tooteid esitlenud Kolis aastal 1998 ja Oulus aastal 1999.

Meie toodang on 100% puidust. Tooraineks kasutame Eesti puitu, välja arvatud tamme, milleks kasutame Ameerika valget tamme. Täiustame pidevalt oma toodangut ja see on kaasaegne ja kooskõlas kehtivate nõuetega. Meil on ka CNC automaatsüsteem, mis võimaldab meil teha veelgi erilisemaid ja personaalsemaid tooteid. Praegu toodame erinevaid tahke puidu kirste (värvitud ja lakitud), polsterdatud kirste, urne täispuidust (värvitud ja lakitud) ja muid matusetarbed. Viimistlusmaterjaliks kasutame peamiselt Tikkurila tooted.

Erinevalt enamus ettevõtetest, oleme üks vähestest, mis toodab oma tooteid algusest lõpuni ise, ning seega me saame garanteerida parima võimaliku kvaliteediga tooted.

Meie ettevõtel on oma puukuivatus ja 1000m2 köetav tootmisala. Transpordivahendis on Iveco Daily veoauto (pagasi maht 30m3).

Meie tootmisel on paindlikkuse põhimõte, me oleme valmis tegema koostööd ja täidame ka üksikuid erisoovidega tellimusi.